Ciągniki siodłowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 6
Kraj
Przebieg 6

Ciągniki siodłowe Iveco

Ciągniki siodłowe służą do transportu ciężkich towarów, dlatego spełniają lepiej swoje zadanie, niż typowa ciężarówka. Łączą się z naczepą za pomocą siodła, przez co pojazd jest bardziej zwrotny i nie sprawia problemów przy zakrętach i manewrowaniu kierownicą. Jest kilka przodujących na rynku firm, produkujących tego typu ciągniki.

Warto wśród nich wymienić firmę Iveco. To włoski koncern, produkujący ciągniki siodłowe STRALIS w trzech odsłonach. Pierwsza z nich to ciągniki najbardziej uniwersalne, przeznaczone zarówno na transport lokalny, jak i dalekobieżny. Drugi i trzeci typ ciągników siodłowych IVECO to pojazdy tylko dalekobieżne, z tym, że jeden z nich ma podwyższoną kabinę.

Używane ciągniki siodłowe Iveco

Ciągniki siodłowe IVECO na tle konkurencji wypadają całkiem dobrze. Przede wszystkim charakteryzują się nieco mniejszym spalaniem, a jak wiadomo aspekt ekonomiczny jest bardzo istotny, jeśli chodzi o transport. Dlatego też warto zainteresować się ich zakupem.

Ich cena nie należy niestety do najniższych, ale za wysokiej klasy ciągniki siodłowe trzeba sporo zapłacić. Dla tych, którzy nie potrzebują nowego pojazdu, używane ciągniki siodłowe IVECO będą bardzo dobrym rozwiązaniem. Intratny zakup pozwoli na długą eksploatacje pojazdu bez żadnych kosztownych napraw.

Ciągniki siodłowe Iveco na sprzedaż

Gdzie można szukać używanych ciągników siodłowych? Tylko w pewnych źródłach, takich jak nasz serwis. Na truck.pl znajdziesz atrakcyjne oferty, które są stale uzupełniane i weryfikowane. Zadbany ciągnik siodłowy, niewyjeżdżony, posłuży jeszcze długie lata.

LOSL s. r. o.

LOSL s. r. o.

Nove Straseci, Czechy
Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 6

Iveco Stralis 430 6x4

Cena 80 382 PLN 17 900 EUR
Czechy
 

Iveco 440S42 Stralis

Cena 18 861 PLN 4 200 EUR
Czechy